Wyjątkowe projekty

Wszystkie nasze projekty są unikalne, niepowtarzalne i dostosowane do wymagań klientów.

Blaty wykonujemy z litego drewna o niezwykle barwnych malunkach i słojach,  dlatego część naszych projektów i koncepcji powstaje dopiero gdy zapoznamy się z charakterystyką drewna. Wtedy mamy stuprocentową pewność, że maksymalnie wykorzystamy potencjał jaki tkwi w każdym kawałku drewna.

Nie produkujemy, Tworzymy

Wszystkie nasze projekty wykonujemy w 100% ręcznie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technik. Nie jesteśmy manufakturą, tylko małą pracownią, która powstała bazując na miłości do drewna.

Proces trwa od 2 do 5 tygodni, podczas którego staramy się zadbać nawet o najdrobniejsze szczegóły, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Wykończenie

Nasze stoły impregnujemy profesjonalnymi środkami przeznaczonymi do drewna. W zależności od projektu i wymagań klienta możemy polakierować lub zabezpieczyć wszystkie elementy przy pomocy specjalnego oleju uzyskując niezwykle ciepłe i przyjemne w dotyku powierzchnie.

Wszystkie stosowane przez nasz preparaty zapewniają zwiększoną ochronę przed promieniami UV, wpływem wody czy powstawaniem plam.  Nasze blaty posiadają naturalne kolory i są dopuszczone do kontaktu z żywnością (ENV 1186) co jest niezwykle ważne w przypadku stołów przeznaczonych do jadalni lub stolików kawowych.

Materiały

Do naszych projektów wykorzystujemy lite drewno z pewnych i sprawdzonych źródeł. Dokładamy wszelkich starań, żeby ograniczyć lub zniwelować maksymalnie proces naturalnej pracy drewna projektując i wykonując nasze meble.

Gatunki drewna z których wykonujemy nasze meble: dąb pospolity, oraz drewno egzotyczne: Orzech Amerykański, Iroko, Zebrano.